August – the best month for selling books!

Kids across the ocean are no different than here – they already know that the school time is getting closer and closer. And this is the part when one of our happy sales people rings the door bell and makes the families life way way easier! Like they have been doing whole summer long:)

Bērni otrpus okeānam ir tādi paši kā šeit- visi saprot, ka  skolas laiks vairs nav aiz kalniem . Un šajā brīdī , kāds no mūsu priecīgajiem tirgoņiem nospiež zvana pogu, un padara kādas ģimenes dzīvi daudz ,daudz vienkāršāku! Tāpat kā viņi jau to ir darījuši visas vasaras laikā 🙂

 

Silvija and St. John’s Wort

 

“Čau visiem!

Esam atkal atpakaļ kopā ar jums pēc šīs lieliskās nedēļas.

Šo svētdien komandas tikšanās norisinājās caur Skype, jo nu esam viens no otra ļoti tālu. Kamēr Jānis un Emīls šajā svētdienā bauda kultūru Kenai, tikmēr Raitis ar Rihardu ieturas ar lielu brokastu maltīti un spodrina mašīnu Fairbanksā. Silvija un Agate izbauda skaisto kalnu skatu Džūno, bet Ruta ar Madaru šo nedēļ ceļo uz pašu Ziemeļpolu un cer satikt arī Ziemassvētku vecīti.

Vasara lieliem soļiem iet uz otru pusi, tāpēc baudam Aļasku, kamēr vēl var. Tiekamies pēc nedēļas!”

 

“Hi everybody!

We are ready to report after this awesome week.

This Sunday the team meeting was through Skype, since we are very far from each other. While Jānis and Emils enjoyed culture in Kenai , Raitis and Rihards were having power breakfast and polishing the car in Fairbanks. Silvija and Agate are enjoying the beautiful mountain view in Juno, but this week  Ruta and Madara will be travelling to North Pole, and are in hopes to meet Santa Clause.

The Summer is getting closer to the other end, that’s why we are enjoying Alaska as much as we can while we have the time. See you in a week!

 

IMG_1115IMG_1206IMG_1212IMG-087320170806_090106

 

Dāvis and Ponies 4 Life!

 

Dāvis: Satika mammu, kura strādā aptiekā un viņas vīrs ir policists. Un, kad Dāvis angliski jautāja, ko viņi dara, viņa atbildēja: “I sell drugs, and my husband is a police officer”. Pluss viņiem mājās bija policijas suns, kurš lidostās meklē, vai kāds nav ienesis ko nelegālu.

Davis met a mom who worked at a pharmacy, but her husband was a policeman.  When Davis asked what do they do for a living she said that she sells drugs, but her husband works at the police! They also had a police dog, that searches airports for anything illegal.

Kristapam durvis atvēra kāds tētis, un teica, ka tagad nevar ar Kristapu runāt, jo ir šortos.

This week one dad who opened a door said that he can’t talk to Kristaps, because he is in his shorts.

 

Edijs: Šonedēļ satika daudz iedvesmojošu cilvēku, īpaši meksikāņu, kuri ir ieguvuši labu izglītību, tādejādi var dzīvot skaistās, lielās mājās. Un viņu ideja ir tāda, ka bērniem arī ir jābūt labai izglītībai, lai katrai nākamajai paaudzei mājas būtu vēl lielākas, kā ir vecākiem.

This week Edijs met a lot of inspiring people, especially Mexicans, that had a good education, that’s why they are able to live in big, beautiful houses. The goal is that kids would also have a great education, so that each generation would have a better lifestyle.

 

Zane: Iznākot no mājas, Zane apstājās pie riteņa, lai atzīmētu kartē, kur ir bijusi, un tad pēkšņi mašīna iedarbojās pati no sevis. Te var mašīnas iedarbināt bez atslēgas aizdedzē, vienkārši nospied pogu no tāluma un motors sāk rūkt. Tad sestdienas vakarā braucot pa ielu, vienā mājā kāds skaļi spēlēja klavieres, citā kāds pūta tauri, un vēl cita nospiežot zvana pogu, nebija klasiskais ding-dong, bet Bethovena 9. simfonijas fragments.

When Zane walked out of a house, and stopped at her bike to draw her map, a car started to run with no one  inside. Here you can start the engine without a key in the ignition, but by simply pressing a button from afar. Then on Saturday evening, while going down the street, you could hear piano playing from one house, from another house you could hear a trumpet, but for one door, when pressing the door bell, the 9th Symphony would start to play.

Ēvija: Strādāja tuvu pilsētas centram, un jau pēc sit down tētis viņu izveda iekšpagalmā, kur savā vaļā mierīgi ganījās vistas. Bērni teica, ka iepriekš viņiem ir bijušas arī pīles, kuras peldējās baseinā. Šonedēļ viņa arī tika pie jaunas mašīnas, tā ir divreiz foršāka kā Kristapam un Dāvim kopā 😀 

Although Evija worked near the city center, after a sit down one dad showed her their backyard, where there were some hens just chilling around. The kids told her, that they used to also have ducks, that enjoyed swimming in the pool. She also got a new car that is twice as cooler as both Kristaps and Davis cars combined 😀

Anta: Satika sunīti, sestdien pie pirmajām durvīm, kur viņa klauvēja, viņš sāka viņai sekot, un izradījās ka viņš nevienam nepieder, tāpēc Anta viņu aizgādāja uz tuvāko dzīvnieku patversmi. Veci opīši viņai izteica komplimentus par viņas izskatu:) 

On Saturday, at the first door she knocked at , she met a dog , that as it turned out didn’t belong to anyone. That’s why Anta got him to the nearest animal shelter. Also some granddads complimented her on her looks 🙂

WP_20170806_08_46_30_ProWP_20170806_08_54_26_ProWP_20170806_08_54_43_ProWP_20170806_08_58_20_Pro

 

Sanita and Do one more!

 

‘Ir noslēgusies kārtējā nedēļa, kā jau parasti nedēļa ir bijusi pilna ar piedzīvojumiem. Gandrīz visi mūsu grupā ir paspējuši sadraudzēties ar policistiem. Santa ir pārvākusies un dzīvo pie pašas Kanādas robežas, Aksels, Kristiāns un Laura ievācās pie ģimenes, kurā mamma ir no Latvijas. Lauma vienu dienu sajutās kā citā gadsimtā, satiekot Amišus.

Kā svētdienas akivitāti izvēlējāmies aizbraukt paskrituļot. “
“Another week has passed by, and as usual, the week was filled with adventures. Almost everyone from our group have made friends with the police. Santa has moved all the way to the border of Canada, but Aksels, Kristiāns and Laura moved in with a family, where the mom is from Latvia.  One day Lauma felt like in a different century, when she met Amish.
As the Sunday activity we chose to do some rollerskating. “
IMG_7459IMG_7462IMG_7465IMG_7470

Liene and Success Hunters!

 

Success Hunters izbauda SW dzīvesveidu ķīniešu restorānā!

Sucess Hunters are enjoying SW lifestyle at a Chinese restaurant!

 

received_699755066890335.jpeg

 

 

See you next week! Ciao!

IMG_0870

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s