My bookbag brings all the moms to the yard

We are at the highest point of skill level, attitude and energy – now the only thing to do is to use this , and look for moms who value education! From all the places you can spend your money, buying books from a cool exchange student is one the best things ever!

 

Mūsu prasmes, enerģijas līmenis un attieksme ir pašā virsotnē- tagad galvenais ir to izmantot, un atrast mammas, kas augstu vērte labu izglītību! No visiem iespējamajiem veidiem kā tērēt naudu, nopirkt grāmatas no forša apmaiņas studenta, ir viens no vislabākajiem variantiem!

image5

Sanita and Do One More!

”Desmitā nedēļa ir aizvadīta veiksmīgi.  Do one more visu nedēļu cītīgi strādāja, satika daudz mammas, tētus, skolotājas un vecvecākus, tāpēc svētdien izvēlējāmies aizbraukt uz All you can eat, lai iestiprinātos pēdējām 2 nedēļām. Izbaudījām siltu ēdienu, pārrunājām, kas noticis pa nedēļu, izdomājām jaunus plānus nākamajai nedēļai un tagad esam gatavi vislabākajai nedēļai.

Uz atvadām no super viesģimenes uzņēmām bildi ar Ilonu – host mammu no Latvijas”
”The week 10 has passed by successfully. “Do one more” worked really hard this week, met a lot of moms,dads, teachers and grandparents, so on Sunday we decided to go to an All You Can Eat place, to have enough energy for the rest of the two weeks. We enjoyed a hot meal, talked about what happened during the week, made plans for the following week, and no we are ready for the best week ever!
Saying goodbye to an awesome host family, a picture with Ilona -a host mom from Latvia”
sanita3.jpg

Silvija and St John’s Wort

Asinszāles komanda sūta sirsnīgus sveicienus!

Silvija ar Agati izpriecājas Juneau glacier – Sasalis ledus klucis jau daudz tūkstošus gadus tur skaisti stāvot. Skats esot vienreizējs, kā photoshop. Meitenes arī redzējušas kā lāči ķer zivis un pēctam arī tās apēd. Brīnišķīgi skati Juneau! 

Raitis ar Rihardu pārskaita grāmatas vai viss notiek kā vajag, lai visas mammas saņemtu grāmatas. Un puiši šonedēļ ceļo no Fairbanks uz Wasilla pa ceļam piestājot aplūkot Denali parku.

Jānis un Emīls – Šie divi trakie jaunieši ir Homērā. Visi, kas dzīvo Aļaskā saka, ka Homēra ir skaistākā pilsēta un, kā puiši saka, nevarot arī nepiekrist tam. Skats tiešām esot apbrīnojams, jo pilsētu ieskaujot sniegoti kalni. Bilde, ko puiši uzņēmuši, esot uz 5km gara ceļa, kas savieno pilsētas centru ar salu.

Ruta un Madara šajā nedēļas nogalē beidzot viesojās pie paša Ziemassvētku vecīša Ziemeļpolā! Un dzīvo tikai nepilna kilometra attālumā no paša pasaules centra. Visiespaidīgākais esot tas, ka Ziemeļpolā ir daudz karstāks laiks nekā, kad dzīvoja Ankoridžā. Un laternas izskatās kā piparmētru spieķīši, jeb vienkārši sakot – Ziemassvētki visu cauru gadu. 😀

Lai izdevusies šī nedēļa! Bučas!

 

“The team of St. John’s Wort is sending warm greetings!

Agate and Silvija is having fun at the Juneau glacier – a big frozen block of ice that has been there for thousands of years. The view is amazing, like Photoshop. The girls also have seen how the bears catch the fish and eat them afterwards! Beautiful view!

Raitis and Rihards are counting the books to make sure everything is all right, so all of the moms get their books. This week the boys are travelling from Fairbanks to Wasilla on their way stopping at the Denali park.

Janis and Emils, two crazy guys, are in Homer right now. Everybody that live in Alaska say that Homer is the most beautiful place there, and the guys couldn’t agree more. The view is truly amazing, because the town is surrounded by snowy mountains. The picture that was taken by the boys is on a 5km long road, that connects the city center with an island. ”

Ruta and Madara finally visited Santa Clause this Sunday! They live less then one km away from the center of the world. The most impressive thing is that it is way hotter in North pole than it was in Anchorage. And the lanterns look like candy canes – in other words, it is Christmas the whole year!

Have a great week! Kisses!

Liisi and Growth Clan!

And here is Liisi with her org, that had a great day full of laughter and positive energy! All the mom’s in the turf love these smiling faces!

Un šeit ir Liisi ar savu organizāciju, kuriem bija fantastiska diena, piepildīta ar smiekliem un pozitīvu enerģiju! Visas mammas teritorijā dievina šīs smaidīgās sejas!

Liene and Success Hunters!

 

“10th week has passed and we are stronger than before. What we love to remember every Sunday- we are happy sexy and rich! Greetings from the most blessed and happiest book people across the world!”

“Ir aizvadīta desmitā nedēļa un mēs esam tik stipri ka vēl nekad. Mums katru svētdienu patīk sev atgādināt, ka mēs esam laimīgi, seksīgi un bagāti! Sveicieni no vieniem no  vislaimigākajiem un vispriecīgākajiem grāmatu tirgoņiem pasaulē”

cofdav

Dāvis and Ponies 4 Life

 Anta: Pirmdienas rīts atnāca ar ļoti lielu negaisu. Laikam ja Teksasā vienreiz vasarā nolīst, tad nolīst par visu vasaru. Vēl meitenes šonedēļ dzīvoja viesnīcā, un vienu rītu Anta gāja maksāt par nākamo dienu, un viņa iedeva savu pasi. Administrators paņemdams viņas pasi bija ļoti izbrīnīts, jo tur nebija bildes! Izrādījās tā bija viņas Southwestern pase, bet viņš tā pat pieņēma to, abi sāka smieties!

Edijs: Satika Meksikāņu tēti, kurš knapi runāja angliski, Edijs iepazīstināja ar sevi, teica, ka ir students no Eiropas, un viņu sauc Edijs, tētis palika ļoti izbrīnīts, jo izrādās viņu sauc Edijs! Viņš bija pārsteigts, kā nepazīstams students zina viņa vārdu. Vēl viņš satika ģimeni, kuri ir radinieki Al Capone.

Dāvis: Dāvis šonedēļ izīrēja jaunu mašīnu-Mustangu, un viņš satika mammu, kurai ļoti, ļoti patīk Mustangi. Viņa stāstīja, ka viņai agrāk bija tikai Mustangi, bet viņai nācās tos pārdod, jo viņa pārāk bieži pārkāpa ātruma ierobežojumus, un viņai bija soda biļetes. Viņā gribēja, lai viņu Dāvis izvizina.

Kristaps: Kristaps arī izīrēja jaunu mašīnu, Mustangu-sarkanu ar nolaižamo jumtu. Un katru dienu viņam kāds izteica komplimentus par mašīnu. Vēl viņam ir joks, ko viņš saka sēžot ar mammu, viņš prasa, vai cilvēki zina, kas ir Betmens? Visi parasti saka, ka jā. Tad viņš saka, ka Betmenam ir Betmobīlis, un ja Kristaps ir Bookmens, viņam ir….Bookmobīlis

Zane: Pirmdien lija lietus, un ejot pa teritoriju pie vienas mājas smidzināja zāles laistītājs, tas lika pasmaidīt! Vēl Zane sēdēja ar mammu, un viņā bija atbraukusi ciemos pie sava brāļa, un mājās bija arī brāļa istabas biedrs, kurš Zanei atnesa ūdeni, un piestūma riteni tuvāk mājai, lai tas gluži nestāv uz ielas. Tas likās ļoti gādīgi no viņa puses. Tad Zane brauca prom no mājas un paskatījās savā somiņā, kur parasti stāv ūdens, tur bija maza lapiņa, ar telefona nr-piezvani man! Tas uzlaboja garastāvokli visai dienai!

Ēvija: Strādāja mazā pilsētiņā un redzēja daudz dzīvnieku, pilsētā žogos  ganījās: cūkas, vistas, truši, pa ceļam uz darbu redzēja īstus Teksas laukus ar milzīgiem govju ganāmpulkiem. Tad katru dienu braucot uz darbu ceļa malā bija arbūzu stends, bez cilvēkiem , un tad viņa sestdienas vakarā piestāja tur, atstāja burciņā naudu, un izvēlējās pašu lielāko arbūzu. Tad vienu dienu strādājot kopa ar Antu, Anta esot fokusā, gandrīz divreiz iekāpa svešā mašīnā, Ēvija katru reizi ļoti sāka smieties.

unnamed (2)

Guntars and Uldis are saying goodbye to New Brunswick!

Guntars un Uldis atvadās no Ņūbransvikas!

uldis 1guntars 1

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s