I’m the bookman, I’m the greatest!

Well, this has been quite a journey! Many struggles, but way more moments to be proud of.  Our bookpeople are fighters, so we can be 100% sure that they take the last week at Bookfield just as serious as the first one, if not even more. Let’s take a look at the 11th week!

Šis ir bijis viens neparasts piedzīvojums! Daudz grūtības, bet daudz vairāk brīži par kuriem lepoties un priecāties. Mūsu grāmatu puiši un meitenes ir cīnītāji, un mēs varam būt 100% pārliecināti, ka pēdējo nedēļu Bookfieldā viņi uztver tikpat nopietni kā pirmo, ja ne pat vēl nopietnāk. Atskatīsimies uz 11 nedēļu, kā tā tika pavadīta!

 

Sanita and Do One More!

“Aizvadīta pēdējā svētdienas tikšanās un ir palikusi tikai pēdējā nedēļa Bukfildā. Visi esam sajūsmas pilni un vēl nemaz negribam uz mājām, jo vēl jāsatiek tik daudz mammas.
Valters pierādīja, ka Do One More ir atslēga uz panākumiem – nedēļas vidū, vienu dienu, kad viņš domāja, ka vajag pieklauvēt vēl pie pēdējām durvīm, pēdējā ģimene nopirka grāmatas, pabaroja ar garšīgām vakariņām un vēl iedeva līdzi.
Sūtam sveicienus no Minnesotas uz Latviju! “
“We are successfully done with the last Sunday meeting, and we have only one week left at the Bookfield. We all are super excited and we don’t want to go home yet, because we still have so many moms to meet.
 Valters proved that the motto Do One More truly is the key to success – in the middle of the week, when he thought he should knock on one more door, the family bought books, gave him dinner and even gave some food with him.
Sending greetings to Latvia from Minnesota!
sanita4

Silvija and St. John’s Wort

“He hey!

Jānim ar Emīlu svētdienas ir super dienas, kad jaunieši izpriecājas. Puiši bijuši ļoti skaistā restorānā Homērā. Pica esot ļoti laba un apkalpošana superīga!

Rihards un Raitis esot uzkāpuši pašā Hatcers Pass kalnā novērot apkārtni. Bildēs skats izskatās lieliski, dzīvē noteikti vēl lieliskāk!

Silvija un Agate dodās pēdējo nedēļu pavadīt Ketchikenā! Tā ir sala Dienvid Aļaskā. Tur var nokļūt ar kuği, kas iet no Džuno pilsētas 17 h! Kā arī meitenes iepērk jaunas ūdensizturīgas botas, jo tur līstot 24/7.

Ruta ar Madaru arī šo nedeļu pavadīs citur, meitenes nomainīja Ziemeļpolu uz Fairbenksu. Iegādājās jaunus riteņus un tagad ir pirmās meičas ciemā!

Uz drīzu tikšanos! Veiksmīgu nedēļu.”

For Janis and Emils Sundays are fun days. The guys were at a very beautiful restaurant in Homer. The pizza was very good and the service great!

Rihards and Raitis climbed to the top of the Hatchers Pass to have a better view.  In the pictures the view looks great, and it’s probably way better up close!

Silvija and Agate are going to spend their last week in Ketchikan! It is an island in south Alaska. You can get there with a boat, that leaves from Juneau and it takes 17 h to get there! The girls also bought some new, waterproof shoes, because it rains there 24/7.

Ruta and Madara will spend this week somewhere else, the girls traded North Pole for Fairbanks. They bought some new bikes and now they are the coolest chicks in town!

See you soon! Have a great week!

 

Liene and Success Hunters!

 

“We are the most happiest org ever! We choose to have the best week of our lives, watch out, we are on fire!”

“Mēs esam laimīgākā organizācija! Mēs esam nolēmuši, ka šī būs labākā mūsu dzīves nedēļa, uzmanieties, mēs esam iekarsuši!”

IMG_20170820_203242

 

Dāvis and Ponies 4 Life!

Kristaps: Satika vecmammu, kura dzirdot Kristapa akcentu jautāja, vai viņš ir no: Zviedrijas, Igaunijas vai Latvijas. Viņa zināja tās valstis, jo viņa bija braukusi kruīzā ar Tallink kuģi.

Dāvis: Strādāja jaunā teritorijā, kur iegūst naftu, tur bija daudz naftas pumpji, un visur smaržoja pēc eļļas, naftas, benzīna. Vēl viņš satika vecmammu, kura viņam līdzi iedeva tikko ceptu, šokolādes kliņģeri.

Ēvija: Sāka strādāt jaunā pilsētā, kur vajadzēja atļauju, lai strādātu. Ēvija aizgāja uz policijas iecirkni, bet atbildīgais darbinieks nebija darbā. Tad viņa aizbrauca uz blakus pilsētu, un strādājot nejauši pieklauvēja pie viņa durvīm, izstāstīja par sevi, un teica, ka kaut kad nedēļas laikā piebrauks, lai uztaisītu atļauju. Un, kad viņa ieradās, viss jau bija sagatavots!

Anta: Šonedēļ bija ļoti, ļoti forša viesģimene, trīs filipīnieši: divas māsas, vienas māsas vīrs un viens vecāks  amerikāņu kungs. Vecmammas nāca mūsu istabā, kārtoja gultas, mazgāja drēbes, un nevarēja saprast, kurai kas pieder.

Zane: Strādājot satika cilvēkus no Krievijas, un prezentēja grāmatas krieviski, viņiem patika Zanes akcents. Satika mammu, kurai mājās bija 3 vāverēni, viņi bija nokrituši no koka, un ģimene tos izglāba, tur mājā iekšā, un baro ar riekstiem, un graudiem. Sestdien vakarā meksikāņu vecmamma uzcienāja ar mājās augušu arbūzu, tas bija spilgti sarkans, ļoti salds un sulīgs.

Edijs: Gāja pa ielu, un redzēja, ka mājā ieiet pamatskolas meitene. Viņš aizgāja pieklauvēt, un viņa prasīja:Kas tur ir? Edijis atbildēja, ka Spidermen! Meitene teica, ka viņai neko nevajag, viņai viss ir!

 

And what about Guntars?

He is enjoying Prince Edward Island – smallest province of Canada

guntars 3

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s